Refleksje po spotkaniu z małżeństwami

Stwierdzam, że czas leci bardzo szybko. Dopiero był weekend, który spędziliśmy z wspaniałymi ludźmi z Malborka, Gdańska i okolic, a już kolejny weekend tym razem w domu.

Wracając jednak do poprzedniego weekendu. Był to wspaniały czas. Najważniejsze było to, że mogliśmy modlić się o ludzi i widzieliśmy Boże działanie.

A tak poza tym. Pojechaliśmy tam m.in. po to, żeby poprowadzić wykłady dla małżeństw. Nie był to cały dzień wykładów, ale tylko trzy godziny także trzeba było wybrać jakieś konkretne tematy, które można omówić w tym czasie. Na tapetę wzięliśmy „Różnice między mężczyzną a kobietą ” oraz „Piękno miłości seksualnej”. Mimo, że wybraliśmy tylko te dwa tematy nie udało nam się omówić wszystkiego. Zwłaszcza, że skróciliśmy czas przedstawiając skecz pt.” Z życia wzięte”. Stwierdzam, że się rozkręcamy. To już drugi skecz przedstawiany przez nas na wykładach! Niestety nie mamy z niego żadnych zdjęć. Fotek nie było, ale śmiechu było co niemiara. I oto nam chodziło :)

Tematy, które poruszaliśmy na wykładach nie raz już poruszałam na naszym blogu i nie mam zamiaru teraz o nich pisać. Jednak po raz kolejny stwierdzam, że zrozumienie tego, iż zostaliśmy przez Boga stworzeni jako różne osoby po to, żeby się wzajemnie uzupełniać, wspierać, zachęcać jest ważnym elementem dobrego funkcjonowania małżeństwa. Bez tego spojrzenia, zrozumienia postrzegamy partnera jako wroga i atakujemy.

Kim jest dla ciebie twój współmałżonek ?

Kim był dla ciebie twój współmałżonek, kiedy zawieraliście związek małżeński?

Może warto się nad tym zastanowić? A może warto wziąć kartkę i wypisać na niej dobre rzeczy, jakie widzimy w naszym współmałżonku? A później podzielić się tym co wypisaliśmy z naszym partnerem życiowym.

 

A  teraz kilka fotek z naszej podróży:

1-IMG_0004-001

JEDZIEMY DO GDAŃSKA- WSCHÓD SŁOŃCA NIESAMOWITY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUŻ NA MIEJSCU- TAKIE DOMKI NAS OTACZAŁY :)

JUŻ NA MIEJSCU- TAKIE DOMKI NAS OTACZAŁY :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A TO MOJA WSPANIAŁA DRUGA POŁOWA :)

A TO MOJA WSPANIAŁA DRUGA POŁOWA :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-IMG_0019

OCZYWIŚCIE NIE OBESZŁO SIĘ BEZ ZWIEDZANIA OKOLICY. CO TEŻ TAM SIĘ KRYJE?

PRZYŁAPANY NA ROZMOWIE  :)

PRZYŁAPANY NA ROZMOWIE :)

 

 

TO JUŻ JA, ZA MNĄ KAWAŁEK JEZIORA

TO JUŻ JA, ZA MNĄ KAWAŁEK JEZIORA

 

 

 

 

 

 

 

 

A TU TEŻ JA, TYLKO, ŻE GADAJĄCA :)

GADAM, GADAM I GADAM :)

 

Leave a Reply